niedziela, 10 lutego 2019

Post naprawdę pierwszy

To jest post naprawdę pierwszy, który wszystko wyjaśni :)


Kochaj i gotuj z pełnym oddaniem. Tak robię ;)Witaj Świecie kochany!

Oto chwila prawdy: KOMPLETNIE nie wiem o co chodzi z tym blogiem, po co, na co i dlaczego. Przecież mam książkę w tłumaczeniu, przecież zaraz wiosna i te dwie rączki małe będą musiały sprzątać, grabić, siać, przycinać, zamiatać. Przecież mam co robić, więc po ci mi ten blog? 

A do tego jeszcze te linki, etykiety, zakładki, ustawienia zwykłe i zaawansowane, tool bary, gadżety, matko święta, no i zdjęcia, które nie wiadomo jaki mają mieć rozmiar i wagę - co??? Podobno 36-38-40 jest dla normalnej kobiety ok, a waga, hmm, to już zależy od wzrostu, niezbyt duża najlepiej. Ale że zdjęcia też mają z tym problem?!  
A z drugiej strony jak już coś robić to dobrze i z oddaniem - patrz foto - ale... JA SIĘ NA TYM NIE ZNAM!!! 

Głęboki wdech i swobodny wydech. Głęboki wdech, uuufff. Spokojnie, Kochanie, spokojnie.

Wiem tylko, że mam pisać ten blog. Mam nieodparty impuls w sercu, w duszy, poczucie, że z jakiegoś powodu mam to robić. Nie zadaję więc pytań. Od pewnego czasu już nie pytam. Życie, to przez duże Ż, jest mądre i tak doskonale wszystko organizuje, że Ono wie po co i dlaczego. To wystarczy. Nie muszę się zastanawiać. 

To ciekawa dla mnie przygoda. Od wielu lat nie pisałam, choć dawniej bardzo lubiłam prowadzić dziennik, czasem nawet składać słowa z góry na dół. Czuję pewne onieśmielenie, brak wprawy, ale i radość, że jest mi dane do tego wrócić. 

Naprawdę cała techniczna strona organizacji, tworzenia wyglądu, układu bloga, zamieszczanie zdjęć, linków, itp, jest dla mnie nowym wyzwaniem. Ale...cieszę się na nauczenie się nowych rzeczy i proszę o wyrozumiałość dla błędów początkującego. Chętnie przyjmę wskazówki i rady w tym zakresie. Cieszy mnie, że będę rozwijać się razem z moim blogiem. Trzymaj kciuki, Kochany Świecie. 

Nie wiem jak się prowadzi "dobrego" bloga. Nie wiem jak powinien wyglądać, jakie powinien spełniać wymogi mód i trendów. Moją modę wskazuje mi moje serce i Życie, które mnie prowadzi. Więc zrobię to wszystko po swojemu. 

Cudownej Niedzieli, Świecie. Kocham Cię. 

p.s. W ramach uczenia się nowych rzeczy, zobaczymy czy uda mi się dodać link do strony sjp. gdzie sprawdzałam czy mówimy "piszę blog" czy "piszę bloga". Odpowiedź jest tutaj
Udało się? :)


4 komentarze:

 1. No to ruszamy ze Światem w Świat:) Głęboki wdech i swobodny wydech, i białe kartki niech wypełniają się słowami.
  "Życie zmySłowo smakowane"... pierwszy kęs całkiem smakowity. Proszę o dokładkę z pozostałych kategorii:) Powodzenia! xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :)Będą dokładki, a nawet dania główne, teraz czekamy, żeby się dogotowało i wtedy kuchnia wyda ;) All for love, Do De, xxx

   Usuń
 2. Z mantry Dalajlamy na trzecie tysiąclecie: "Podchodź do miłości i gotowania z beztroskim oddaniem." I do blogowania też. A słowo kluczowe to ta beztroska.
  Powodzenia Mała!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Pellegrina, piękne to tłumaczenie. Tak zrobię!

   Usuń